Jeśli interesuje Cię szycie, potrzebujesz maszyny, która może błyskawicznie przebijać się przez szwy, wiązać materiał w mgnieniu oka i wytwarzać jednolite, równe szwy. Ale szybkie skanowanie ujawni, że istnieje mnóstwo opcji. Która maszyna jest dla Ciebie odpowiednia? Znalezienie idealnej maszyny do szycia sprowadza się do kilku głównych czynników: ceny, wagi, funkcji i innych.

Aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję, oto najlepsze dostępne na rynku maszyny do szycia dla początkujących.

Najlepszy ogólnie: maszyna do szycia Singer 2277 Tradition Essential

Ta maszyna do szycia Singer jest wyposażona we wszystko, czego początkujący może potrzebować, aby zacząć (stąd „niezbędny” w nazwie maszyny). Maszyna wyposażona jest we wbudowany nawlekacz igły oraz możliwość zmiany ściegów, a także regulacji ich szerokości i rozmiaru. Jest również wyposażony w kilka przydatnych akcesoriów.

Recenzenci doceniają łatwość użytkowania – niektórzy przeszli od braku doświadczenia w szyciu do szycia masek i do większych projektów, takich jak zasłony i stroje. Dodatek dla początkujących: zawiera instruktażową płytę DVD, która według kilku recenzentów była bardzo pomocna.

Maszyna do szycia i pikowania Brother CS6000i

Brother jest jedną z kilku zaufanych marek, jeśli chodzi o maszyny do szycia (na tej liście znajdziesz maszyny z innych zaufanych ulubionych marek, takich jak Janone i Singer).

Ta konkretna maszyna jest popularna nie bez powodu: jest niedroga, ale pełna funkcji, takich jak wbudowane ściegi, automatyczny nawlekacz igły i ekran LCD. Ale maszyna nie jest tak skomplikowana, że ​​początkujący poczuje się przytłoczony koniecznością przeczytania grubej instrukcji.

Wielu recenzentów zauważa, że ​​z przyjemnością używali maszyny od lat. (Warto zauważyć, że ma 25-letnią ograniczoną gwarancję.)

Najlepsze do pikowania: maszyna do szycia i pikowania Brother XR3774

Kołdry mają specyficzne potrzeby, jeśli chodzi o szycie, a ta maszyna to spełnia. Jest wyposażony w stopkę do chodzenia (niezbędna do pikowania!), A także wysuwany stół do drapowania materiału. Ma mnóstwo pięknych ozdobnych ściegów i jest dostępny w przystępnej cenie.

Ponadto, podczas gdy recenzenci zauważają, że ta maszyna Brother jest niesamowicie przyjazna dla początkujących, kilka z nich to także długoterminowi ścieki, które używają maszyn od lat.

Najlepsze dla młodych: Singer Start 1304 Sewing Machine

Szukasz prezentu? Wczesne podarowanie maszyny do szycia może prowadzić do nawyku na całe życie, który jest niezwykle przydatny. Oczywiście każdy młody kanał ściekowy będzie wymagał nadzoru (igły mogą być ostre, a prawdziwa maszyna do szycia nie jest zabawką).

Ta piosenkarka jest lekka, co jest wygodne, jeśli wyobrażasz sobie, że Twoje dziecko zabiera ją na lekcje szycia (lub do domu babci). I oferuje odpowiednią ilość podstawowych funkcji, które pomogą dzieciom rozpocząć szycie: ma selektor ściegu, czterostopniową dziurkarkę, dźwignię zmiany kierunku i więcej podstawowych funkcji. Każde pokrętło i przycisk są wyraźnie i prosto oznaczone, aby użytkownicy nie czuli się przytłoczeni.

Recenzenci chwalą tę maszynę – chociaż jest odpowiednia dla dzieci, jest również świetną opcją dla dorosłych. Brak dzwonków i gwizdków to cecha, a nie deficyt, który wielu recenzentów chwali za umożliwienie im od razu przystąpienia do projektów.