Stół do cymbergaja zapewni wiele godzin rozrywki i jest świetnym sposobem na zorganizowanie przyjaznego wyzwania z rodziną lub przyjaciółmi. Proste zasady, szybka rozgrywka i wyzwania związane z umiejętnościami sprawiają, że jest to popularna gra zręcznościowa. Niezależnie od tego, czy szukasz pełnowymiarowego, profesjonalnego stołu do cymbergaja, czy wersji stołowej do zabawy w dowolnym miejscu, możesz znaleźć model pasujący do Twojej przestrzeni i budżetu.

Oto najlepsze stoły do ​​cymbergaja dla Twojego domu.

Ten stół do cymbergaja zapewnia doskonałe ciśnienie powietrza i ekscytujące doznania świetlne LED, które dosłownie dodadzą blasku Twojej grze. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się grać w cymbergaja w ciemności, czy nie, diody LED nadają grze dynamiczny wymiar, reagując na aktywność przy stole.

Ten stół do cymbergaja o długości 7,5 stopy jest odpowiedni dla nastolatków lub dorosłych i jest wystarczająco wytrzymały, aby sprostać rywalizacji. Silnik 120 V zapewnia poduszkę powietrzną, która umożliwia łatwe przesuwanie krążka po całej długości stołu. Uzupełnieniem zestawu są trzy krążki, w tym wersja LED, oraz dwa zaczepy LED. 

Ten stół do cymbergaja dla dzieci ma nie tylko odpowiedni rozmiar (54 cale długości (ale także odpowiednią cenę). Podczas gdy standardowe stoły do ​​cymbergaja mogą z łatwością zbliżyć się do 1000 USD, ten model ułatwia dzieciom lub nastolatkom czerpanie przyjemności z powietrza hokej za ułamek ceny. Jednocześnie dorośli nie będą w stanie oprzeć się zabawnej i przyjaznej grze na tym stole.

Ten stół do cymbergaja dla dzieci jest wyposażony w dmuchawę, oświetlenie narożne LED i sekretarza. Zawiera dwa napastniki i krążek i jest gotowy do gry przy minimalnym montażu. Nie jest tak wytrzymały ani wytrzymały jak profesjonalny stół do cymbergaja, ale do rekreacyjnego użytku przez dzieci lub młodzież jest to świetna opcja w przystępnej cenie. 

Jeśli brakuje ci miejsca, ale chcesz dreszczyku emocji i emocji związanych ze stołem do cymbergaja, rozważ wersję stołową, taką jak ten model z Rally and Roar. Ten przenośny model ma wymiary 40 x 20 x 9 cali i może być używany na stole lub podłodze. Konfiguracja jest prosta i szybka, a nawet możesz zabrać stół ze sobą – organizowanie meczów w domach przyjaciół lub członków rodziny.

Stół do cymbergaja jest łatwy do przechowywania, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się tą zabawną grą w pomieszczeniu, nawet jeśli nie masz pokoju gier, piwnicy lub innego pomieszczenia wystarczająco dużego na pełnowymiarowy stół do cymbergaja. W tym samym czasie stół do cymbergaja Rally and Roar Tabletop wyposażony jest w potężną dmuchawę, elektroniczny sekretarz wyników oraz wysokiej jakości napastników i krążki – wszystko, czego potrzebujesz, aby zmierzyć się w cymbergaju. Jakość i konstrukcja tego modelu odróżnia go od zwykłej zabawki, ale mimo to daje dużo frajdy. 

Nie można zaprzeczyć, że pełnowymiarowy stół do cymbergaja zajmuje dużo miejsca w pokoju. Jeśli chcesz przekształcić swój stół do hokeja w cymbergaja w miejsce rozrywki, które można wykorzystać do wielu celów, wybierz wersję konwertowalną – taką jak model Sherwood firmy Hathaway.

Rozkładany stół do hokeja powietrznego Sherwood ma gładką powierzchnię do gry i mocną dmuchawę do rywalizacji, a także wkładkę do tenisa stołowego. Ponadto, solidna wkładka powierzchniowa umożliwia grę w dowolną grę karcianą lub planszową lub wykonanie całego rzemiosła . W zestawie z tym 7-stopowym stołem znajdują się dwie ławki, które otwierają się do przechowywania krążków, wiosła, talii kart i nie tylko. Wyściełane ławki są idealne dla widzów do siedzenia lub mogą służyć jako siedzenia do gier karcianych, gier planszowych lub przyjęć obiadowych.

Podczas gdy inne rozkładane stoły do ​​cymbergaja oferują jeszcze więcej opcji do gier, ten model wyróżnia się solidną i prostą konstrukcją. Zawiera dwie najpopularniejsze gry stołowe, w tym cymbergaja i tenisa stołowego, ale jest na tyle elastyczny, że można go używać do wielu innych zajęć i służyć jako centrum następnego wieczoru gier lub przyjęcia.

Zatrzymaj swoje poszukiwania regulowanego stołu do cymbergaja dzięki 84-calowemu modelowi z Hanoweru. Obramowany elementami z litego drewna, ten stół jest solidny, ale podstawowy. Lodowisko o standardowym rozmiarze oferuje gładką powierzchnię ślizgową dla dołączonych krążków i jest wyposażone w łatwe do zauważenia oznaczenia lodowiska, chociaż brakuje odważnej grafiki lub dodatków, takich jak światła LED i elektroniczne tablice wyników. Wiele osób i tak woli ręczne zapisywanie wyników – ponieważ wersje elektroniczne są podatne na niedokładność.