Imprezy integracyjne można przygotować na wiele rozmaitych sposobów. Dlatego, jeżeli do nas należą takie obowiązki, to oczywiście powinniśmy się zastanowić nad choreografią i wyborem konkretnego tematu, aby zadowolić wszystkich.

Styl lat 80-tych zawsze sprawdzi się podczas imprezy tematycznej

Oczywiście, jeżeli chodzi o imprezy tematyczne, to będziemy koncentrowali się na jakiejś konkretnej epoce albo dekadzie. Styl lat osiemdziesiątych wraca obecnie do łask, a więc na pewno można skoncentrować się na takim rozwiązaniu. Przede wszystkim oczywiście musimy skupić się na oprawie muzycznej. Nie może, więc zabraknąć muzyki disco. Można wynająć jakiś zespół, który będzie grać właśnie tego typu utwory no i nie zapominajmy także o oświetleniu typowo dyskotekowym. Na pewno będziemy mogli poczuć się wtedy tak, jak na szkolnej potańcówce.

Kosmiczny styl podczas imprezy integracyjnej

Zauważmy też, że pracownicy niejednokrotnie mają ochotę na taką imprezę, aby po prostu oderwać się od codziennych obowiązków. W takich okolicznościach warto przedyskutować sobie ze wszystkimi pracownikami to, co konkretnie będzie nam przynajmniej hipotetycznie najbardziej odpowiadać. Coraz częściej też podczas imprez integracyjnych wybiera się styl kosmiczny. Wtedy rzeczywiście można się poczuć niczym na innej planecie, a o to przecież chodzi. Można wykorzystać motyw Gwiezdnych Wojen albo Star Trek no, ale nie zapominajmy też o tym, aby przygotować w odpowiedni sposób dekoracje. Nie może zabraknąć statków kosmicznych, a także planet i gwiazd.

Dobra impreza to zabawa kabaretowa

Jedną z ciekawszych opcji będzie także noc kabaretowa podczas trwania takiej imprezy integracyjnej. Można wynająć jakiś kabaret albo też przygotować skecze amatorskie. Ostatnia opcja może być zresztą jeszcze bardziej ciekawszym rozwiązaniem no i bardzo kreatywnym, a przecież o kreatywność i zabawę zawsze chodzi.

Amatorskie i humorystyczne przygotowywanie posiłków

Można też podczas takiej imprezy zabawić się w przygotowywanie posiłków, jednocześnie porównując je z profesjonalnymi usługami kulinarnymi. W tym kontekście warto zamówić, więc jakiś różnorodny catering Łódź jest na szczęście miastem, gdzie będziemy mogli znaleźć wiele takich ofert. Potem będzie można skonfrontować amatorskie potrawy z tymi profesjonalnie przygotowanymi.

Pokazy modowe na imprezie integracyjnej

Bardzo modne jest także ostatnio przygotowanie imprez integracyjnych w stylu typowo modowym. Wówczas wszyscy mogą konkurować na polu mody, przedstawiając najróżniejsze kreacje. Wygrać może ta osoba, która przygotowała najbardziej ekstrawagancką i oryginalną kreację.